info@nanocellpharm.com

Nanocellpharm Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Badań Klinicznych – Clinical Research Assistant

Opis stanowiska

  • prowadzenie dokumentacji śledzącej przebieg badania w biurze
  • bieżąca kontrola nad korespondencją w projektach
  • prowadzenie pełnej dokumentacji badań
  • współpraca z innymi członkami grupy w koordynacji zadań w celu wywiązania się z określonych wytycznych badania i dotrzymania terminów
  • przekazywanie informacji na temat badań członkom zespołu w celu zapewnienia zgodności działań związanych z zarządzaniem ośrodkami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, farmacja, analityka medyczna, nauki pokrewne)
  • doświadczenie na stanowisku Asystenta Badań Klinicznych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywne zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwój kariery zawodowej
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji kandydata
  • narzędzia pracy

Życiorys oraz list motywacyjny w języku polskim prosimy przesłać na adres: info@nanocellpharm.com. Do ww. dokumentów należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych o następującej treści:

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Nanocellpharm Sp. z o.o., dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Monitor Badań Klinicznych – Clinical Research Associate

  • monitorowanie badań klinicznych zgodnie z wytycznymi protokołu badania, GCP, obowiązującymi SOPs i regulacjami prawnymi
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z prowadzonym projektem badawczym
  • rejestrowanie badań klinicznych w Komisjach Bioetycznych i CEBK

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Asystenta Badań Klinicznych
  • doświadczenie na stanowisku Monitora Badań Klinicznych będzie dodatkowym atutem (z uwzględnieniem wizyt: pre-study, inicjującej, monitorującej i zamykającej)
  • znajomość zasad ICH GCP
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

Życiorys (ze zdjęciem) oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na adres: info@nanocellpharm.com. Do ww. dokumentów należy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych o następującej treści:

mark-516277_640